1. kolo - Přesvědčivý vstup do sezóny FCI : NoDefense 9:5

08.09.2015 22:08

FC Inter Jihlava - NoDefense 9:5 (5:0)
Branky: Rychlík 4, Provázek 2, Doležálek, Šmrha, Žampová - Klíma 4, Franek

FC Inter Jihlava narazil na úplného nováčka v soutěžích MKJ. Od začátku bylo sice vidět odhodlání NoDefense ale také nesehranost. Již ve 4. minutě Hanuš provázek doklepl do branky míč, který brankář vyrazil před sebe, 1:0. V 7. minutě se trefili Jakub Rychlík a Jan Šmrha, 3:0. Další branky přidali Zdeňka Žampová v 16. minutě a Jakub Rychlík v 25. minutě. NoDefense se nemohli střelecky prosadit a místy vázli také nahrávky, poločas skončil pěti brankovým vedením FC Interu Jihlava. Po změně stran vykřesal jiskřičku naděje kapitán Jan Franek, 5:1. Potom ale Inter přidal další branky, trefili se Jiří Doležálek a Jakub Rychlík, 7:1. Pak ovšem zaůřadoval Michal Klíma, který dal 3 branky během čtyř minut (38., 40., 42.), 7:4. Hanuš Provázek a po něm také Jakub Rychlík opět vstřelili další branku a zlomili tak definitivně odpor soupeře, i když ještě snížil Michal Klíma na konečných 9:5.