2. kolo - Debakl nováčkovi FCI : CUP Security 7:2

08.09.2015 22:09

FC Inter Jihlava - CUP Security 7:2 (2:1)
Branky: Rychlík 3, Salus 3, Provázek - Chobot, Zeman

V úvodním kole nejnižší ligy FC Inter Jihlava přehrál nováčka NoDefence, CUP Security podlehl jednoznačně Drebovým Parťákům. Od začátku utkání se hrálo dosti nesměle, utkání bylo spíše podprůměrného rázu. To by ale Inter Jihlava neměl mít Jakuba Rychlíka, který při svých dvou výpadech nejprve ve 4. minutě a potom také v 6. minutě skóroval. CUP Security dlouhé chvíle rozdýchávali nepovedený začátek ale přeci jenom dali branku, trefil se Ondřej Zeman ve 12. minutě. Inter Jihlava dál dobýval branku i když než se probojoval k brance mu to chvíl houští soupeře trvalo. CUP Security držel nadějný poločasový výsledek. Po změně stranInteru Jihlava vycházeli kombinace a padali i branky. Ve 27. minutě se Trefil Hanuš Provázek, ve 29. minutě Jakub Rychlík, V 37. minutě Adam Salus a o 2 minuty později opět Adam Salus, 6:1. Inter Jihlava chvílemi polevil a dovolil soupeři snížit, v 41. minutě se trefil Lukáš Chobot, 6:2. Ve 46. minutě vstřelil poslední branku v utkání Adam Salus a pečetil tak výsledek na konečných 7:2. Inter Jihlava se utká s Hostincem u Lípy, CUP Security vyzvou FC Čtvrtou hvězdu.