7.kolo - Napsali o nás...

12.10.2011 20:47

Při rozcvičování to na hřišti vypadalo jako trénink bílého baletu, neboť obě mužstva mají bílé dresy, po vyřešení tohoto problému a po zahajovacím hvizdu se začalo velice opatrně na obou stranách. První branku vstřelil Dominik Cabúk a Zvezda se nedokázala dlouhé minuty vzpamatovat. Až po slibné výměně zakončoval T.Kružík 1:1. Inter udeřil podruhé a když po rozehrání utekl Jan Homoláč a zakončil přesně vyrovnalo se skóre na 2:2. Po výměně stran se hra zpřesnila a šance se střídali na obou stranách ale spousta jich zůstala nevyužita. Kateřina Valentová vstřelila svůj druhý gól tak, že chytře obhodila brankáře přesnou střelou a vedení Interu se zdálo být konečné. Pár minut před koncem Martin Vondrák vyrovnal a i když i další slibné šance zůstali nevyužity skončilo utkání zaslouženou remízou.