Jaro 2014

Po 8. kole Inter na posledním místě....

20.05.2014 18:52
Za 8. kol si Inter připsal pouze jednu výhru, a je chvostu tabulky. Naděje na udržení je sice mizivá, ale ne beznadějná. Ve hře je ještě 9 bodů, pojďme se o ně porvat. Inter letos bohužel zradila docházka, především brankářský post je kritický a nemáme letos stabilního brankáře.

2.kolo Spartak Jihlava vs. Fc Inter Jihlava

04.04.2014 19:02

Sestava: Pojezná- Doležálek, Valenta,  Žampová, Šmrha, Píša J., Provázek, FIkar

Pro FC Inter Jihlava nezačala jarní sezóna vůbec dobře. Po debaklu 0:8 z minulého kola jej nešetřil ani Spartak Jihlava, který byl po celý průběh zápasu jednoznačně lepší. Jeho hráči si s chutí zastříleli a nakonec se skóre zastavilo až na hrozivých 11:0. Inter tak ani ve svém druhém zápase nedokázal vstřelit branku a se skóre 0:19 se usadil na poslední příčce tabulky. Naopak Spartak je průběžně první a vypadá to podle jeho výkonů, že bude jedním z aspirantů postupu.

1. kolo Yellow Death vs. FC Inter Jihlava 8:0

04.04.2014 18:51

Sestava: Pojezná- Žampová, Doležálek, J. Píša, Provázek, Šmrha, T. Píša, Fikar

Dle skóre jednoznačná záležitost pro Yellow Death, ale v první půli to na takovýto debakl nevypadalo. První branka padla v 10´ kdy Michal Kabátek překonal svoji bývalou dlouholetou spoluhráčku Lenku Pojeznou v brance Interu. Devět minut nato ještě zvýšil na 2:0 Smrž, ale Inter byl stále ve hře, a kdyby se mu podařilo skórovat, mohl pomýšlet minimálně na remízu. Jenže obrana Y.D. byla pozorná a naopak střelcům Interu se nedařilo. Ve druhé půli se pak naplno rozběhl brankostroj Žluté Smrti a šesti brankami dokonal krutý debakl pro Inter. Yellow Death tak vrátila Interu podzimní porážku 7:4 i s úroky.