Bronzový Inter přejel nevyzpytatelné Rondo 5:1 !!!

14.11.2012 20:14

Přímý souboj o bronz začal opatrným oťukáváním z obou stran. Až v půlce prvního poločasu se zrodila první gólová šance, když se před Yržijem otevřela obrana soupeře a ten prudkou střelou propálil gólmana Ronda. Po tomto gólu se Inter ještě více začal prosazovat na polovině soupeře. Výborným presingem se Inter dostával k míči a při jednom z mnoha závarů před brankou se prosadil neobsazený Pavel, který zvýšil už na 2:0! Bohužel, chvíli na to, krátce před přestávkou se podařilo Rondu snížit, hlavně kvuli zmatkům při střídání Interu. Po přestávce Inter na hřišti víceméně dominoval, obrovské příležitosti neproměnili Dominik, Doly, Honza, David ani Zdeňka. I Pavel měl nespočet vyložených šancí, avšak proměnit se mu podařily "pouze" tři. Uznání se zaslouží také Patrik, který v bráně podal výborný a soustředěný výkon.

Díky tomuto vítězství Inter získal první ligovou trofej v historii. Druhou získal Pavel, když vyhrál "Střelce ligy" !!!