4.kolo: FC Inter Jihlava - Zrezlé Pípy 5:2- Anulováno!!!

21.09.2011 23:45

Inter nastoupil k utkání s velmi silnou a početnou sestavou. Hned ze záčátku utkání, byla zřejmá převaha Interu, kdy prvních 10 minut Inter zatlačil Pípy na vlastní polovinu. Ihned v prvním střídání se prosadil Jirka Doležálek, když přesnou střelou k tyčce, rozvlnil síť soupeřovi brány. Po trefách Vaška Svobody a Lukyho Havelky vedl Inter 3:0. Tento stav se soupeří nelíbil, Pípy začli Inter přehrávat a do poločasu snížili na 3:1. Na začátku druhého poločasu působil Inter v obranně dost chaoticky, což vedlo po hrubé chybě obránce Interu, ke snížení na 3:2. Inter se nazalekl a dál rozvíjel myšlenky na 3 bodový zisk a po trefách Káji Fikara a Kačky Valentové dotáhl utkání do vítězného konce.

Sestava Interu : Cabúk P.- Cabúk D., Tesař, Svoboda, Píša J., Fíkar, Doležálek, Píša T.(C), Valentová, Havelka.

Kapitán: ,,Jsem velmi rád, že jsme utkání zvládli i přes slabší chvilky, myslím, že jsme ukázali svojí sílu a dokázali všem, že umíme hrát pěkný fotbal. Jsem přesvědčen otom, že nové posily jsou velkým přínosem pro tým a až se víc sehrajeme, budeme dostatečně kvalitní na to, abychom mohli pomýšlet na nejvýšší cíle."

Z důvodu vyloučení týmu Zrezlé pípy z ligy toto utkání anulováno.